PERA COLLEGE International School of Language and Fine Arts

Pera Güzel Sanatlar 2008 yılında Türkiye’de liderliğini sürdürdüğü güzel sanatlar alanındaki çalışmalarını uluslararası boyuta taşımaya karar vermiş ve dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri olarak kabul edilmiş Vancouver Kanada da Uluslararası öğrenciler için Dil ve Sanat eğitimlerinin verildiği bir kampüs açmıştır.

Pera College in amacı bu kampüste çeşitli sertifika ve diploma seçenekleri sunarak öğrencilerin kariyer hayalleri doğrultusunda öğrenim görebilecekleri ve çalışabilecekleri verimli bir ortam sağlamaktadır.

Pera College’in İngilizce Dili Eğitim Programları ve İngilizce Hazırlık sınıfları programları ile English for Canadian High Schools - English Through Media – Upper Intermediate ESL for Business (Business English) eğitim programları ile hizmetini sürdürmektedir. Pera College’de verilen dil eğitimi bir yıl boyunca kesintisiz olarak devam eder.Yıllar boyunca kendi öğretim deneyimimiz sonucu geliştirilen uluslararası olarak kanıtlanmış öğrenme teknikleri ve süreçlerinin uygulandığı bu eğitim Kanadalı uzman öğretmenlerden oluşan ve TESL (veya eşdeğeri) onaylı TESL sertifikası veya diplomasına sahip bir ekip tarafından verilmektedir.

Sanat alanında ise açacağı programlar ile Mesleki eğitimin yüksek talep duyulan ve piyasa koşullarında talep gören alanlarında diploma programları açacaktır.

Kanada Eğitim Bakanlığı onaylı belgelendirme akreditasyonunu da almış olan Pera College in tüm belgeleri tüm dünyada geçerli uluslararası niteliktedir.

Uluslararası öğrenci hedefleyen College in %90 pazar payı Meksika Brezilya Kore Çin Japonya Ukrayna Rusya Avusturya İspanya İtalya Estonya Taıwan Sudi Arabistan Dubai gibi ülkelerdir. Güzel Sanatlar alanında açılan work-shoplarına ise en çok Kanada’lılar rağbet etmektedir.

Web sitesini ziyaret et.