TRINITY COLLEGE LONDON'ın Türkiye Koordinatörü Pera Güzel Sanatlar, Pera Ortaokulu ve Pera Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerine Trinity College London İngilizce Derece sınavlarını ve müzik öğrencilerine de derece ve sertifika sınavlarını yapıyor. Uluslararası belgelendirme sistemleri ile eğitimlerini alan öğrenciler, dünyada akreditasyonu en yüksek ve geçerli bir belgelendirme sistemi ile gelecek eğitim ve iş hayatlarına daha donanımlı, güvenli ve emin bir şekilde başlıyor. Üniversitelerin öğrenci seçimlerindeki en önem verdikleri hususlardan biri olan PORTFOLYO dosyası da Pera Güzel Sanatlar Lisesi ve Ortaokulu öğrencileri tarafından ilk yıllardan itibaren dolduruluyor. 

Bu şekilde donanımlı olarak yetişen Pera Öğrencileri hedefledikleri üniversitelere ve sonrasında da iş hayatlarına daha öğrenciyken hazırlanmış oluyorlar.  

Ayrıca eğitim yılı sonunda, 

1-  21 günlük İTALYA eğitim kampı (Sanat tasarım, müzik ve tiyatro öğrencileri için 

2- 30 ve 60 gün seçenekli KANADA İngilizce Dil eğitim Kampı (Özellikle üniversite eğitimlerini yurt dışında yapmak, hazırlık sınıfı olan üniversitelerin hazırlık sınıfını atlamak ve İngilizcesini pratik yaparak geliştirmek ve yerinde öğrenmek isteyen öğrenciler için)    

Pera Eğitim Kurumları  - Bomonti - Şişli  

Bilgi: 0212 2453008 -  2445203