Sayın,

TRINITY COLLEGE LONDON ULUSLARARASI MÜZİK SINAVI KATILIMCISI,

Trinity College LONDON Müzik Sınavlarına ilgi duyarak başvurmanızdan son derece memnunluk duyduğumuzu bir kez daha bildirmek isteriz. Sanat adına yapılan bu çok değerli çalışmaya katılarak ve gelecek kariyer planlamanızda önemli bir yere gelirken size değer katacak bu uluslararası belgelendirme sistemlerinin 20 yıldır Türkiye’deki Koordinatörü olarak bu organizasyonları planlamak ve tüm ülkede yaygınlaşmasını sağlamaktan yana gurur duymaktayız.
Ancak Dünya ülkeleri gibi bizim ülkemizi de etkisi altına alan COVID 19 PANDEMİ’sinden dolayı Haziran 2020’de yapılan planlama doğrultusunda SINAVLARIMIZI Kasım 2020 tarihine erteleyerek organize etmeye başlamıştık.

Yalnız görünen şudur ki; PANDEMİ’nin hem İNGİLTERE’de hem de TÜRKİYE’de devam etmesi her gün artan hasta sayılarının her iki ülkede de artması ayrıca ülkelerin yurt dışı bağlantılarının uçuşa kapanması transferlerin olmaması yüz yüze yapılması planlanan bu sınavların yapılmasını imkansız hale getirmiştir.

Her iki ülkenin sağlık konusundaki gidişatı ile ilgili bakanlıkları ve yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar neticesin de Kasım 2020 tarihine ertelediğimiz sınavlarımızı bu şartlar altında yapamayacağımızı anlamış bulunmaktayız.
Dünya’da ve Türkiye’de uluslararası sağlık kuruluşlarından yapılan açıklamalar da en iyi tahminle Pandemi koşullarının düzelmesi ve iyileşmesi süreci 2021 bahar aylarında kendini göstereceği tahmin edilmektedir.
Bizler de bu bilgiler ışığında TRINITIY COLLEGE LONDON Müzik Sınav tarihlerini 24 Mayıs - 06 Haziran 2021 tarihlerine göre revize edip ilan edeceğimizi siz sınav katılımcılarımıza, öğretmenlerimize ve velilerimize duyururuz. Ayrıca bizler bu sınavların yüz yüze yapılmasını sınav değerlendirmelerinin şeffaflığı, güvenirliği ve objektifliği sebebi ile tercih etmekteyiz. 

Bu durumda, başvurularında revize yaparak seviye değişikliği yapmak isteyen öğrencilerimiz GRADE seviyelerini değiştirebilecek bir üst seviyeden sınava girebileceklerdir. Tüm katılımcılarımız değiştirmek istedikleri tüm bilgileri Revize Online Formu sayfasından gönderebileceklerdir.

 

"Revize Onlıne Başvurular Ocak 2021 tarihi sonuna kadar uzatılmıştır"

 

İlginiz, anlayışınız ve alakanız için teşekkürler eder, sağlıklı günlerde huzurla SINAVLARIMIZI gerçekleştirmek dileği ile.

TRİNİTY COLLEGE LONDON / PERA 

KOORDİNATÖR  /  AYŞIM GÜRSOY  - KAROLİN YEŞİLKAYA

Tel / Mobil ; 0544.544.8290          Tel; 0212.233 00 40