Pera`da Flamenco Eğitimi, EDURNE PORTILLA ile devam ediyor!!!

Uluslararası dansçı ve koreograf EDURNE PORTILLA, 2015 Eğitim Döneminde, “Pera Güzel Sanatlar Taksim ve Kadıköy Kampüsleri`nde” 30 EYLÜL - 20 ARALIK 2015 tarihleri arasında “Flamenco Workshop”eğitimi verecektir. 

EDURNE; Sevilla`dan ilk defa Türkiye`ye geliyor!!! 

Bu programda; “Rumbas, Bambera, Solea con Baston, Tarantos, Fandangos con Manton” koreografilerini titizlikle ve tüm ayrıntıları ile öğrenebileceksiniz…

Pera Güzel Sanatlar, her yıl “Flamenco Dans” programlarını İspanya`dan gelen ve itina gösterilerek seçilmekte olan eğitmenlerle, büyük bir disiplin içerisinde devam etmektedir. Çok kültürlü bir dans olan ve artık tüm dünyada neredeyse son yılların en popüler dansı haline gelen Flamenco`ya, özellikle bayan öğrencilerden oldukça yoğun bir talep gelmektedir. Diğer ikili dansların ( Tango ve Latin Dansları) aksine tek olarak katılımı mümkün olan ve bu sayede tek olarak dans etmek isteyenler için de iyi bir fırsat olduğu özellikle belirtilebilir. 

Eğitim programı günleri; Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere çeşitli saat aralıkları seçenekleri ile siz değerli Flamencoseverlere sunulmaktadır. 

Flamenco Workshop için eğitim kontenjanlarımız sınırlıdır. Başlangıç-Orta-İleri; seviyeler için özel sınıflarımız mevcuttur. 

Kayıtlarımız başlamıştır!!! 

Ayrıntılı bilgi için: 

Pera Güzel Sanatlar Taksim / Kadıköy 
Tel: (0212) 2453008–09 – (0216) 5508807-08 
Pera Güzel Sanatlar Dans Bölüm Koordinatörü: Rita AYTAŞ