Pera'da Flamenco Eğitimi, Patri Manes ile devam ediyor!!!

Uluslararası dansçı ve koreograf PATRI MANES, 2016 Eğitim Döneminde, “Pera Güzel Sanatlar Taksim ve Kadıköy Kampüsleri’nde” 04 OCAK - 09 MART 2016 tarihleri arasında “Flamenco Workshop” eğitimi verecektir. 

PATRI; Madrid’ten büyük istek üzere tekrar Türkiye’ye geliyor!!! 

Bu programda; “BULERIAS - SIGUIRIYA - RONDENA - FANDANGOS DE HUELVA - CANTINAS - TANGOS ve KASTANYET” koreografilerini titizlikle ve tüm ayrıntıları ile öğrenebileceksiniz...

Pera Güzel Sanatlar, her yıl “Flamenco Dans” programlarını İspanya’dan gelen ve itina gösterilerek seçilmekte olan eğitmenlerle, büyük bir disiplin içerisinde devam etmektedir. Çok kültürlü bir dans olan ve artık tüm dünyada neredeyse son yılların en popüler dansı haline gelen Flamenco’ya, özellikle bayan öğrencilerden oldukça yoğun bir talep gelmektedir. Diğer ikili dansların ( Tango ve Latin Dansları ) aksine tek olarak katılımı mümkün olan ve bu sayede tek olarak dans etmek isteyenler için de iyi bir fırsat olduğu özellikle belirtilebilir. 

Eğitim programı günleri; Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere çeşitli saat aralıkları seçenekleri ile siz değerli Flamenco severlere sunulmaktadır. 

Flamenco Workshop için eğitim kontenjanlarımız sınırlıdır. Başlangıç-Orta-İleri seviyeler için özel sınıflarımız mevcuttur. 

Kayıtlarımız başlamıştır!!! 

Ayrıntılı bilgi için: 
Pera Güzel Sanatlar Taksim / Kadıköy 
Tel: (0212) 2453008–09 – (0216) 5508807-08 
Pera Güzel Sanatlar Dans Bölüm Koordinatörü: Rita AYTAŞ